Sanjanke ubjedljive na startu sezone

16.09.2018 | Nedelja 16:27

Ekipa ŽF/NK "Sana" iz Sanskog Mosta danas je deklasirala tuzlansku Slobodu na pomoćnom terenu Tušnja rezultatom 0:5.

Sanjanke su već u 6. minuti načele mrežu Slobode, a gol za vodstvo postigla je Vesna Railić. Gošće su nastavile sa napadima i u 26. minuti udvostručile prednost preko Sabine Mujagić.

Do kraja poluvremena drugi gol na utakmici, a treći za Sanu postigla je ponovo Mujagić.

U drugom poluvremenu gošće ovjeravaju pobjedu preko Adelise Jakupović i Mujagić koja je svojim hattrickom postavila konačnih 0:5.

Sanjanke su ovom pobjedom sjajno otvorile sezonu, za njih premijerna u Prvoj ligi FBiH. U narednom kolu također će na gostovanje u Živinice, dok će Sloboda na gostovanje u Turbe kod ŽF/NK "Rosa Brandis".